AMPMAFB-25.0000T
Numer produktu DigiKey
535-14531-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14531-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
AMPMAFB-25.0000T
Opis
MEMS OSC XO 25.0000MHZ SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) Oscylator 1,71V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMPMAFB-25.0000T Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,3mA (typ.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VFLGA (2x1,6)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
160µA
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V