AK3AAIGDDF1-100.0000T
Numer produktu DigiKey
535-AK3AAIGDDF1-100.0000TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AK3AAIGDDF1-100.0000TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AK3AAIGDDF1-100.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AK3AAIGDDF1-100.0000T
Opis
XTAL OSC XO 100MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,375V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
10µA
Napięcie - zasilania
2,375V - 3,63V