ACH-10.000MHZ-EK
Numer produktu DigiKey
535-9167-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
ACH-10.000MHZ-EK
Opis
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz XO (standardowe) HCMOS, TTL Oscylator 5V 8-DIP, 4 odprowadzenia (połowa rozmiaru, puszka metalowa)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACH-10.000MHZ-EK Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Rurka
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
8-DIP, 4 odprowadzenia (połowa rozmiaru, puszka metalowa)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,500" (12,70mm x 12,70mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,252" (6,39mm)