ABS09-32.768KHZ-1-T
Numer produktu DigiKey
535-9807-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9807-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9807-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABS09-32.768KHZ-1-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±10ppm Kryształy 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABS09-32.768KHZ-1-T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (4,1x1,5)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,161" x 0,059" (4,10mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Pojemność obciążenia
12,5pF