ABS07-32.768KHZ-9-1-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ABS07-32.768KHZ-9-1-T |
Opis | CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32.768 kHz ±10ppm Kryształy 9pF 70 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ABS07-32.768KHZ-9-1-T Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 70 kOhms |
Prod. | Tryb roboczy Podstawowy |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Częstotliwość 32.768 kHz | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±10ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,035" (0,90mm) |
Pojemność obciążenia 9pF |