ABS06L-32.768KHZ-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Micro Crystal AG
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Micro Crystal AG
W magazynie: 0
Arkusz danych
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 100 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ABS06L-32.768KHZ-T
Numer produktu DigiKey
535-11900-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABS06L-32.768KHZ-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ABS06L-32.768KHZ-T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (2x1,2)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,38mm)
Pojemność obciążenia
12,5pF