ABS06-32.768KHZ-9-T
Numer produktu DigiKey
535-10246-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10246-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10246-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABS06-32.768KHZ-9-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 9pF 90 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABS06-32.768KHZ-9-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)