ABS05-32.768KHZ-T
Numer produktu DigiKey
535-11899-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-11899-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-11899-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABS05-32.768KHZ-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABS05-32.768KHZ-T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (1,6x1)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,039" (1,60mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Pojemność obciążenia
12,5pF