ABMM1-24.000MHZ-16-T
Numer produktu DigiKey
535-14418-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14418-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-14418-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABMM1-24.000MHZ-16-T
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±50ppm Kryształy 16pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABMM1-24.000MHZ-16-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
16pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)