ABMM-25.000MHZ-B2-T
Numer produktu DigiKey
535-9161-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9161-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9161-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABMM-25.000MHZ-B2-T
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABMM-25.000MHZ-B2-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)