ABM8X-101-24.000MHZ-T
Numer produktu DigiKey
535-11453-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-11453-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-11453-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM8X-101-24.000MHZ-T
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM8X-101-24.000MHZ-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)