ABM8G-12.288MHZ-4Y-T3
Numer produktu DigiKey
535-10902-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10902-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10902-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM8G-12.288MHZ-4Y-T3
Opis
CRYSTAL 12.2880MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12.288 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM8G-12.288MHZ-4Y-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Częstotliwość
12.288 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)