ABM8AIG-40.000MHZ-4-T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
40 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 35 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
Abracon Automotive Solutions
ABM8AIG-40.000MHZ-4-T
Numer produktu DigiKey
535-ABM8AIG-40.000MHZ-4-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABM8AIG-40.000MHZ-4-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABM8AIG-40.000MHZ-4-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM8AIG-40.000MHZ-4-T
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
40 MHz
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
18pF