ABM8AIG-40.000MHZ-4-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ABM8AIG-40.000MHZ-4-T |
Opis | CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 40 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 35 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 35 Ohms |
Prod. | Tryb roboczy Podstawowy |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 40 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (3,2x2,5) |
Stabilność częstotliwości ±100ppm | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±30ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,031" (0,80mm) |
Pojemność obciążenia 18pF |