ABM8AIG-32.000MHZ-8-2Z-T
Numer produktu DigiKey
535-14808-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14808-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-14808-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM8AIG-32.000MHZ-8-2Z-T
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
32 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
32 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
18pF