ABM8-48.000MHZ-B2-T3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 5 262
Arkusz danych
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
48 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 35 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ABM8-48.000MHZ-B2-T3
Numer produktu DigiKey
ABM8-48.000MHZ-B2-T3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABM8-48.000MHZ-B2-T3
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ABM8-48.000MHZ-B2-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
48 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)