ABM8-25.000MHZ-D1X-T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 2 240
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Odpowiednik parametryczny
TXC CORPORATION
25 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.