ABM8-24.000MHZ-R40-D2Y-T
Numer produktu DigiKey
535-ABM8-24.000MHZ-R40-D2Y-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABM8-24.000MHZ-R40-D2Y-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABM8-24.000MHZ-R40-D2Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM8-24.000MHZ-R40-D2Y-T
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
24 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM8-24.000MHZ-R40-D2Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
24 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)