ABM8-24.000MHZ-D1G-T
Numer produktu DigiKey
535-14395-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14395-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-14395-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM8-24.000MHZ-D1G-T
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM8-24.000MHZ-D1G-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
24 MHz
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)