ABM8-166-114.285MHZ-T2
Numer produktu DigiKey
535-10306-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10306-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10306-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM8-166-114.285MHZ-T2
Opis
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
114.285 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM8-166-114.285MHZ-T2 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Trzeci alikwot
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
114.285 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 907
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
2 000W magazynie