ABM8-14.7456MHZ-12-D1X-T
Numer produktu DigiKey
535-14966-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14966-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-14966-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM8-14.7456MHZ-12-D1X-T
Opis
CRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14.7456 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM8-14.7456MHZ-12-D1X-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
14.7456 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)