ABM3B-16.000MHZ-D3Y-T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 330
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
ECS Inc.
W magazynie: 10 947
16 MHz ±25ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ABM3B-16.000MHZ-D3Y-T
Numer produktu DigiKey
535-ABM3B-16.000MHZ-D3Y-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABM3B-16.000MHZ-D3Y-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABM3B-16.000MHZ-D3Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM3B-16.000MHZ-D3Y-T
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ABM3B-16.000MHZ-D3Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±25ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)