ABM3-50.000MHZ-D2Y-T
Numer produktu DigiKey
535-10652-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABM3-50.000MHZ-D2Y-T
Opis
CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 25 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM3-50.000MHZ-D2Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
50 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (5x3.2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)