ABM3-30.000MHZ-B2-T
Numer produktu DigiKey
535-9112-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9112-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9112-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM3-30.000MHZ-B2-T
Opis
CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
30 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 25 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM3-30.000MHZ-B2-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
30 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (5x3.2)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)