ABM3-18.432MHZ-B2-T
Numer produktu DigiKey
535-9104-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9104-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9104-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM3-18.432MHZ-B2-T
Opis
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
18.432 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 40 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM3-18.432MHZ-B2-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
18.432 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (5x3.2)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)