ABM3-12.000MHZ-D2Y-T
Numer produktu DigiKey
535-10634-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10634-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10634-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM3-12.000MHZ-D2Y-T
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
12 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 60 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM3-12.000MHZ-D2Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
12 MHz
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm