ABM2-12.000MHZ-D4Y-T
Numer produktu DigiKey
535-10875-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10875-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10875-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM2-12.000MHZ-D4Y-T
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 60 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM2-12.000MHZ-D4Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (8x4,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,177" (8,00mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,081" (1,80mm)