ABM12AIG-32.000MHZ-1Z-T
Numer produktu DigiKey
535-ABM12AIG-32.000MHZ-1Z-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABM12AIG-32.000MHZ-1Z-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABM12AIG-32.000MHZ-1Z-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM12AIG-32.000MHZ-1Z-T
Opis
CRYSTAL 32.000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM12AIG-32.000MHZ-1Z-T Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)
Pojemność obciążenia
8pF