ABM12-48.000MHZ-B2X-T3
Numer produktu DigiKey
535-10260-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10260-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10260-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM12-48.000MHZ-B2X-T3
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM12-48.000MHZ-B2X-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
48 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)