ABM12-117-27.120MHZ-T3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ABM12-117-27.120MHZ-T3 |
Opis | CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 27.12 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ABM12-117-27.120MHZ-T3 Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 8pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 80 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 27.12 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (1,65x1,25) |
Stabilność częstotliwości ±10ppm | Rozmiar / wymiar 0,065" x 0,049" (1,65mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±10ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,016" (0,40mm) |