ABM11W-20.0000MHZ-8-D2X-T3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 398
20 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ABM11W-20.0000MHZ-8-D2X-T3
Numer produktu DigiKey
ABM11W-20.0000MHZ-8-D2X-T3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABM11W-20.0000MHZ-8-D2X-T3
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ABM11W-20.0000MHZ-8-D2X-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
20 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)