ABM11W-19.2000MHZ-6-D1X-T3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ABM11W-19.2000MHZ-6-D1X-T3 |
Opis | CRYSTAL 19.2000MHZ 6PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 19.2 MHz ±10ppm Kryształy 6pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ABM11W-19.2000MHZ-6-D1X-T3 Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 6pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 120 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 19.2 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2x1,6) |
Stabilność częstotliwości ±20ppm | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±10ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,020" (0,50mm) |