ABM11W-19.2000MHZ-6-D1X-T3
Numer produktu DigiKey
535-ABM11W-19.2000MHZ-6-D1X-T3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABM11W-19.2000MHZ-6-D1X-T3CT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABM11W-19.2000MHZ-6-D1X-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM11W-19.2000MHZ-6-D1X-T3
Opis
CRYSTAL 19.2000MHZ 6PF SMD
Szczegółowy opis
19.2 MHz ±10ppm Kryształy 6pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM11W-19.2000MHZ-6-D1X-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
19.2 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)