ABM11-38.400MHZ-D2X-T3
Numer produktu DigiKey
535-10948-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10948-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10948-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM11-38.400MHZ-D2X-T3
Opis
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
38.4 MHz ±20ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM11-38.400MHZ-D2X-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
38.4 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,59mm)