ABM11-142-27.120MHZ-T3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ABM11-142-27.120MHZ-T3 |
Opis | CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 27.12 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ABM11-142-27.120MHZ-T3 Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 8pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 40 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 27.12 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2,05x1,65) |
Stabilność częstotliwości ±10ppm | Rozmiar / wymiar 0,081" x 0,065" (2,05mm x 1,65mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±10ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,020" (0,50mm) |