ABM11-142-27.120MHZ-T3
Numer produktu DigiKey
535-13524-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-13524-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-13524-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM11-142-27.120MHZ-T3
Opis
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27.12 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABM11-142-27.120MHZ-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
27.12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,05x1,65)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,081" x 0,065" (2,05mm x 1,65mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)