ABM10W-48.0000MHZ-8-D1X-T3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 607
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
48 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ABM10W-48.0000MHZ-8-D1X-T3
Numer produktu DigiKey
535-13804-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABM10W-48.0000MHZ-8-D1X-T3
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ABM10W-48.0000MHZ-8-D1X-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
48 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)