ABM10AIG-30.000MHZ-4Z-T
Numer produktu DigiKey
535-15276-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABM10AIG-30.000MHZ-4Z-T
Opis
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
30 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM10AIG-30.000MHZ-4Z-T Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
30 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,55x2,05)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,081" (2,55mm x 2,05mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)
Pojemność obciążenia
10pF
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 120 000 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
120 000W magazynie