Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
24 MHz ±20ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.