ABM10-19.200MHZ-D30-T3
Numer produktu DigiKey
535-10927-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10927-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10927-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM10-19.200MHZ-D30-T3
Opis
CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19.2 MHz ±20ppm Kryształy 10pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM10-19.200MHZ-D30-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
19.2 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)