ABM10-16.000MHZ-E20-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ABM10-16.000MHZ-E20-T |
Opis | CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 16 MHz ±20ppm Kryształy 10pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ABM10-16.000MHZ-E20-T Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 10pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 150 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 16 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2,5x2) |
Stabilność częstotliwości ±20ppm | Rozmiar / wymiar 0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |