ABM10-16.000MHZ-D30-T3
Numer produktu DigiKey
535-10923-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10923-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10923-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM10-16.000MHZ-D30-T3
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±20ppm Kryształy 10pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABM10-16.000MHZ-D30-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)