ABLSG-15.000MHZ-D2Y-T
Numer produktu DigiKey
535-10615-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABLSG-15.000MHZ-D2Y-T
Opis
CRYSTAL 15.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms HC-49/US - 3 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABLSG-15.000MHZ-D2Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
15 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
HC-49/US
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)