ABLS2-18.432MHZ-D4Y-T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 1 234
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
18.432 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 40 Ohms HC-49/US
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.