ABLS2-11.0592MHZ-D4Y-T
Numer produktu DigiKey
535-9868-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9868-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9868-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABLS2-11.0592MHZ-D4Y-T
Opis
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11.0592 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 50 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABLS2-11.0592MHZ-D4Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
11.0592 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
HC-49/US
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,130" (3,30mm)