ABLS-4.000MHZ-20-B4Y-T
Numer produktu DigiKey
535-14359-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14359-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-14359-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABLS-4.000MHZ-20-B4Y-T
Opis
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 180 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABLS-4.000MHZ-20-B4Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
180 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
4 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
HC-49/US
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)