ABLS-18.432MHZ-S-B4-T
Numer produktu DigiKey
535-ABLS-18.432MHZ-S-B4-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABLS-18.432MHZ-S-B4-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABLS-18.432MHZ-S-B4-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABLS-18.432MHZ-S-B4-T
Opis
CRYSTAL 18.4320MHZ SERIES SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.432 MHz ±30ppm Kryształy Seria 40 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ABLS-18.432MHZ-S-B4-T Modele
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
18.432 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)