ABLS-18.432MHZ-K4T
Numer produktu DigiKey
535-9950-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9950-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9950-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABLS-18.432MHZ-K4T
Opis
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.432 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 40 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABLS-18.432MHZ-K4T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
18.432 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
HC-49/US
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)