ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T
Numer produktu DigiKey
535-14857-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Szczegółowy opis
16 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 40 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ABLS-16.000MHZ-20-D4H-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
16 MHz
Stabilność częstotliwości
±35ppm
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)