ABLS-14.7456MHZ-20-B-3-H-T | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 535-14878-2-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | ABLS-14.7456MHZ-20-B-3-H-T |
Opis | CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 14.7456 MHz ±25ppm Kryształy 20pF 50 Ohms HC-49/US |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Pojemność obciążenia 20pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 50 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 14.7456 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia HC-49/US |
Stabilność częstotliwości ±35ppm | Rozmiar / wymiar 0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±25ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,165" (4,20mm) |